MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 8805540
nr 880 5540
Fåtöljer
Ett par, Carl Malmsten, "Ane"
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 10 mars 2014
kl 19:43:45
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr